Odmietnuť všetko môžete tu.


Úvod » Druh liečby » Apiterapia - včelie produkty » Slnečnicový med 950g


        

Slnečnicový med 950g

 

Skladom: 0,00 ks
Dostupnosť: dostupné na sklade u dodávateľa
naša cena bez DPH: 8,18 EUR
naša cena s DPH (10 %):
9,00 EUR

Slnečnicový med účinkuje pri astme a žalúdočnej kolike. Je s vysokým obsahom glukózy, pri kryštalizácii sa tvoria typické dve vrstvy a veľké kryštály.

Má zlatožltú farbu a sladko-kyselkavú chuť. Obsahuje viac selénu.

ČO JE TO SELÉN?

významný antioxidant prispieva k ochrane pred vznikom voľných radikálov (chemická látka, ktorej prítomnosť v tele brzdí proces starnutia) 
- pomáha udržiavať zdravý cievny systém 
- podporuje regeneráciu srdcového svalu a jeho pravidelnú funkciu 
- pozitívne ovplyvňuje aktivitu obranného systému organizmu

Slovenská republika patrí ku krajinám, kde obyvatelia majú veľmi nízku hladinu selénu v krvi. Najlepšie preskúmanou a najvýznamnejšou funkciou selénu je jeho antioxidačná aktivita, vďaka ktorej selén pomáha chrániť organizmus pred oxidačnými účinkami voľných radikálov. 

Pri nedostatku selénu antioxidačná schopnosť organizmu výrazne klesá a práve týmto je možné vysvetliť rôznorodé prejavy nedostatku selénu - zvýšená náchylnosť k ochoreniam srdca a pľúc, k vzniku a rozvoju nádorových buniek, rýchlejšie starnutie a iné degeneratívne zmeny s tým spojené.

Ponúkame Vám slnečnicový med priamo od včelára, bez akýchkoľvek prísad, konzervantov, farbív a pod., predávame iba čisto prírodný včelí med bez akej akejkoľvek úpravy, to znamená že, od nás dostanete med priamo z úľa. Med pochádza z mikroregiónu Požitavie – Širočina. 

Ak sa chcete dozvedieť viac o mede, prečítajte si článok Slnečnicový med.

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.