Odmietnuť všetko môžete tu.


Úvod » Druh liečby » Ayurvéda » Female Health Support 500mg 60kapsúl


        

Female Health Support 500mg 60kapsúl

 

Skladom: 0,00 ks
naša cena bez DPH: 14,92 EUR
naša cena s DPH (20 %):
17,90 EUR

Tie najlepšie ajurvédske bylinky na ženské problémy. 


FEMALE HEALTH SUPPORT:

  • Female Health Support je čisto prírodná bylinná kombinácia, ktorá sa v ayurvédskej medicíne často používa bez akýchkoľvek vedľajších účinkov. Bylinky použité pri tomto produkte synergicky vyvažujú narušené dóše vata a pitta. Dôležitými bylinami použitými v doplnku je ashoka, shatavari a lodhra. 

  • Byliny posilňujú u žien celkový reprodukčný systém a tiež zvyšujú libido, môžu sa tiež používať pri endometrióze (endometrium – sliznica maternice sa ukladá v rôznych reprodukčných orgánoch), cystách na vaječníkoch a pri myóme maternice. Navodzujú a podporujú hormonálnu rovnováhu, pomáhajú pri problémoch s menštruáciou (príliš krátky alebo dlhý menštruačný cyklus, príliš silná či slabá menštruácia, bolestivá menštruácia atď.). Female Health Support je vyvážená čisto prírodná zmes bylín. Nie je návyková a je vhodná pre všetky ženy od prvej menštruácie (prípadne aj pred ňou pri hormonálnej nerovnováhe).

ZLOŽKY VO FEMALE HEALTH SUPPORT:

  • Ashoka (Saraca indica): Ashoka má chladivé účinky. Je veľmi užitočná pri hormonálnej nerovnováhe. Pôsobí ako uvoľňovač bolestí a pomáha pri dysmenorei (bolestivej menštruácii), opuchoch a bolesti kdekoľvek v tele. U žien je veľmi užitočná pri regulácii menštruačného cyklu a pri vyvažovaní pohlavných hormónov. Zlepšuje u žien výdrž a silu. Ako Arjuna aj Ashoka je kardiálnym tonikom, ktorá pôsobí na problémy cirkulácie. Kôra rastliny ashoka má chladiace účinky, takže pomáha uvoľňovať smäd a pálčivé pocity. Taktiež sa používa pri menorágii (silnej menštruácii), dysmenorei (bolestivej menštruácii), krvácaní maternice a myóme maternice.    

  • Lodhra: (Symplocos racemosa): Lodhra je obzvlášť používaná na podporu zdravia u žien. Je vysoko efektívna pri menorágii a uvoľňuje tkanivá maternice. Je dokázané, že Lodhra je veľmi užitočná pri bielom výtoku (leukorea). Často sa odporúča po pôrode. Pomáha udržiavať zdravé trávenie a metabolizmus, fungovanie pečene a udržiava telo v kondícii. Pomáha detoxikovať krv. Taktiež má vynikajúce účinky u žien počas menopauzy.   

  • Shatavari (Asparagus racemosus): Je veľmi účinnou bylinou používanou ako podpora ženského zdravia. Uchováva u žien zdravý reprodukčný systém a pomáha zvyšovať libido. Tiež je veľmi efektívna pri endometrióze a myóme maternice. Je zodpovedná za zdravú produkciu mlieka u dojčiacich matiek. Rovnako je účinná pri udržiavaní správneho fungovania imunitného a tráviaceho systému. Shatavari podporou pri uvoľňovaní hormónov zvyšuje záujem ženy o jej sexuálny život. Vynikajúco pôsobí u žien v menopauze a redukuje kolísanie nálad a návaly horka.


AJURVÉDSKE VLASTNOSTI:
VATA=    PITTA=    KAPHA=
(vyrovnáva vata dóšu, vyrovnáva pitta dóšu a vyrovnáva kapha dóšu)

ODPORÚČANIE:
Pri cystách na vaječníkoch a vajíčkovodoch pridajte Fenugreek.
Pri mykózach a kvasinkách pridajte Neem.
Pri príliš silnej menštruácii pridajte Vasaku.

MNOŽSTVO:
500 mg / 60 kapsúl
(čistý extrakt, bez akýchkoľvek prídavných látok a plnív) 

ZLOŽENIE:
100% štandardizovaný extrakt 1 kapsula 500 mg obsahuje: 200 mg štandardizovaného extraktu 8:1 z kôry rastliny Saraca indica (Ashok), 150 mg štandardizovaného extraktu 8:1 z kôry rastliny Symplocos racemosa (Lodhra), 150 mg štandardizovaného extraktu 4:1 z koreňa rastliny Asparagus racemosus (Shatavari). Poťah kapsuly je z celulózy rastlinného pôvodu.

KVALITA:
100% prírodné kapsuly, plnené 100% prírodným vysokoúčinným extraktom. (Kapsuly nie sú plnené obyčajným práškom z rastliny. Obsahujú násobne účinnejšiu formu - štandardizovaný extrakt). Do kapsulí sa nepridávajú žiadne ďalšie prídavné látky - žiadne chemikálie, aditíva či lacné plnivá. Vhodné aj pre vegetariánov a vegánov.

DÁVKOVANIE:
1-2 kapsuly / 2 x denne
(Zlepšenie stavu môže nastať už po 2-3 týždňoch pri dávkovaní 2 x 2 kapsuly denne. Pre optimálny výsledok užívajte minimálne 3 mesiace.)

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.