Odmietnuť všetko môžete tu.


Úvod » Druh liečby » Ayurvéda » Hair Growth Formula 500mg 60kapsúl


    

Hair Growth Formula 500mg 60kapsúl

 

Skladom: 0,00 ks
naša cena bez DPH: 14,92 EUR
naša cena s DPH (20 %):
17,90 EUR

Hair Growth Formula obsahuje starostlivo vybraté ajurvédske byliny na podporu rastu a zvýšenie kvality vlasov. Jej základom sú v Indii tradične používané extrakty z brahmi a amalaki pre podporu rastu a zvýšenie hustoty vlasov. Vlasy je potrebné podporiť zvnútra, šampóny nestačia.


HAIR GROWTH FORMULA:

 • Rast a kvalita vlasov je odrazom vnútornej rovnováhy organizmu. Preto je potrebné podporovať kvalitu vlasov aj vnútorne, nielen zvonku. Formula Hair Growth obsahuje tie najlepšie ajurvédske byliny pre zvýšenie kvality vlasov. V rámci ajurvédy súvisí zvýšené a predčasné vypadávanie vlasov so zvýšenou dóšou vata (najčastejšie vyplyvom stresu a hormonálnych zmien) a dóšou pitta (najčastejšie vplyvom stravy). Zmes Hair Growth Formula vplýva na obe dóše, čím napomáha ich rovnovážnemu stavu. Okrem ďalších bylín obsahuje aj amalaki a brahmi, ktoré patria v Indii k tradične používaným prostriedkom pre krásne a husté vlasy. Predčasná plešatosť v mladom veku najmä u mužov súvisí s výrazne zvýšenou dóšou pitta (vysoký oheň v tele). Nie je možné jej zabrániť, ale správnou stravou a vhodnými bylinami je možné tento proces spomaliť (obmedzte štipľavé a kyslé, červené mäso, kávu a alkohol).

ZLOŽKY V HAIR GROWTH FORMULA:

 • Yashtimadhu (Glycyrrhiza glabra): V starovekej medicíne je jednou z najlepších bylín proti starnutiu. V modernom svete je známa ako sladké drievko. Yashtimadhu podporuje rast nových vlasov a povzbudzuje pamäť. Predchádza strate vlasov.

 • Ashwagandha (Withania somnifera): Má adaptogénne a omladzujúce vlastnosti, keďže redukuje fyziologický a psychologický stres. Celkovo napomáha pocitu pohody a predchádza strate vlasov. Udržiava zdravý imunitný systém, upokojuje mozog. Pomáha regenerácii nových vlasov. Pôsobí proti úzkostiam a tiež sa správa protistresovo. Obsahuje vysokú koncentráciu withanolidov, čo má významnú medicínsku hodnotu.

 • Chanca piedra (Bhumiamla, Phyllanthus niruri): Chanca piedra je veľmi efektívnou bylinou na odstraňovanie voľných radikálov z tela. Odbúrava toxíny a omladzuje telo. Obsahuje látky, ktoré zamedzujú predčasnej strate vlasov. Tiež zabraňuje šediveniu vlasov. Chanca piedra zrýchľuje metabolizmus toxínov v tele a spomaľuje starnutie.

 • Eclipta alba (Bhringraj): Eclipta alba zastavuje starnutie, a tiež v tele vyrovnáva dóšu pitta. Má vynikajúce vlastnosti pri predchádzaní strate vlasov, predčasnom šedivení a rozštiepených končekoch. Je veľmi efektívna pri raste vlasov a posiľňovaní vlasových korienkov. Je dobrá pre celkovú starostlivosť o vlasy.

 • Amalaki (Emblica officinalis): Známa ako indický egreš. Je najbohatším zdrojom vitamínu C a antioxidantov, predchádza predčasnému šediveniu vlasov a starnutiu. Používaním tejto bylinky sa rovnako predchádza predčasnej strate vlasov.

 • Brahmi (Bacopa monnieri): Je jednou z najsilnejších povzbudzujúcich prostriedkov na pamäť používaná už stáročia na terapeutické účely. Má vynikajúce účinky na nervový systém. Brahmi obsahuje rôzne alkaloidy ako brahmín, bakapozid, manitol, herzaponín, triterpenoid, saponíny a kukurbitacín. Je prirodzenou ochranou buniek a antioxidantom, tiež odstraňuje z tela toxíny.


AJURVÉDSKE VLASTNOSTI:
VATA-    PITTA-    KAPHA=
(znižuje vata dóšu, znižuje pitta dóšu a vyrovnáva kapha dóšu)

ODPORÚČANIE:
V prípade hormonálnych zmien u žien, ktoré môžu spôsobiť vypadávanie vlasov, odporúčame pridať ešte kapsule Brahmi a Female Health Support.

MNOŽSTVO:
500 mg / 60 kapsúl
(čistý extrakt, bez akýchkoľvek prídavných látok a plnív) 

ZLOŽENIE:
100% štandardizovaný extrakt, 1 kapsula 500 mg obsahuje:50 mg štandardizovaného extraktu 5:1 z koreňa rastliny Glycerrhaza glabra (Sladké drievko), 50 mg štandardizovaného extraktu 10:1 z koreňa rastliny Withania somnifera (Ashwagandha), 100 mg štandardizovaného extraktu 10:1 z rastliny Phyllanthus niruri (Chanca Piedra), 100 mg štandardizovaného extraktu 10:1 z rastliny Eclipta alba (Eklipta biela), 100 mg štandardizovaného extraktu 4:1 z ovocia rastliny Emblica officinalis (Amalaki), 100 mg štandardizovaného extraktu 8:1 z rastliny Bacopa monnieri (Brahmi). Poťah kapsuly je z celulózy rastlinného pôvodu.

KVALITA:
100% prírodné kapsuly, plnené 100% prírodným vysokoúčinným extraktom. (Kapsuly nie sú plnené obyčajným práškom z rastliny. Obsahujú násobne účinnejšiu formu - štandardizovaný extrakt). Do kapsulí sa nepridávajú žiadne ďalšie prídavné látky - žiadne chemikálie, aditíva či lacné plnivá. Vhodné aj pre vegetariánov a vegánov.

DÁVKOVANIE:
1-2 kapsuly / 2 x denne

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.